Nie jesteśmy firmą anonimową

Właściciel firmy, Paweł Kaleta, firmuje ją swoim nazwiskiem, które po niemal 30 latach działalności stało się marką sprawdzoną przez setki kontrahentów i partnerów biznesowych.

Mogą nam Państwo zaufać.

Działamy odpowiedzialnie w Państwa interesie

Chłodnictwo przemysłowe obwarowane jest w Polsce wieloma przepisami. Firmy chłodnicze muszą zatrudniać certyfikowanych pracowników oraz posiadać wiedzę w zakresie aktualnych regulacji prawnych. Mamy jedno i drugie, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać konsekwencji wynikających z niewłaściwie wykonanej instalacji chłodniczej. Nasza firma posiada wymagany prawem Certyfikat F-gazowy.

U nas są rzeczy niemożliwe do zrobienia

Większość firm z pewnością napisałaby odwrotnie, tymczasem my podchodzimy do każdego tematu rzetelnie już na etapie oferty. Zdarza się, że projekty instalacji chłodniczych, z którymi zwracają się do nas potencjalni Klienci oparte są o założenia, których spełnić się nie da, jeśli chcemy, by instalacja działała wydajnie i poprawnie. O tym mówimy wprost sugerując właściwe rozwiązania.

Nie wierzymy w zbiegi okoliczności

I Państwo też nie powinni. Wybór firmy chłodniczej powinien być przemyślany. To, że działamy wiele lat, jesteśmy wyłącznym dystrybutorem największego na świecie producenta wytwornic lodu, a także, mamy na swym koncie realizacje instalacji chłodniczych dla dużych graczy branży spożywczej nie jest dziełem przypadku. Pracujemy nad tym każdego dnia.